2023 – Peak Design Partnerem Festiwalu

Peak Design to producent najlepszego sprzętu dla kreatywnych fotografów, podróżników i poszukiwaczy przygód. 

Peak Design wierzy, że gdziekolwiek fotografujesz i cokolwiek robisz, Twój aparat powinien być zawsze pod ręką, a wykorzystywane akcesoria muszą być funkcjonalne, niewielkich rozmiarów, szybkie i niezwykle wygodne w użyciu. Ta idea jest nieodzowna w projektach produktów Peak Design, które mają sprawiać, że Twoja codzienna praca z aparatem, fotograficzna wyprawa czy weekendowa wycieczka będą jeszcze przyjemniejsze. Produkty Peak Design to idealne rozwiązania, które pozwolą utrzymać Twój sprzęt w sposób zorganizowany, bezpieczny i jednocześnie cały czas w zasięgu ręki, a także ułatwią Ci jego przenoszenie, szczególnie gdy masz do pokonania wiele kilometrów w trudnym terenie.  

W ofercie Peak Design znajdziesz produkty dla pasjonatów fotografii i filmowania (paski, uchwyty, torby, statywy), podróży (torby i plecaki z modułowym system wkładów i pokrowców) oraz użytkowników smartfonów (etui, uchwyty do mocowania na rowerach i motocyklach z opatentowanym systemem szybkiego przypinania i odpinania telefonu SlimLimk oraz inne akcesoria). 

Peak Design to oferta produktów, które powstają z pasji, są niezwykle funkcjonalne i których najwyższa jakość jest potwierdzona dożywotnią gwarancją, a wszystko to przy zachowaniu najwyższej dbałości o środowisko naturalne i neutralności klimatycznej.

Informacja o stoisku Peak Design:

Zapraszamy na stoisko Peak Design, amerykańskiej marki, która jakością i funkcjonalnością swych produktów podbiła cały świat. 

Peak Design to producent najlepszego sprzętu dla kreatywnych fotografów, podróżników i poszukiwaczy przygód. Sprzętu, który sprawi, że podczas fotograficznych wypraw będziesz mieć pod ręką wszystko, czego potrzebujesz. Nie umknie Ci żadne ujęcie! 

O niezwykłej funkcjonalności i jakości produktów Peak Design możesz się osobiście przekonać, przychodząc na stoisko Peak Design. 

Na stoisku będziesz miał możliwość przetestowania i obejrzenia wszystkich produktów marki. Zobaczysz, jak wygląda najbardziej kompaktowy statyw podróżny na świecie. Przymierzysz paski i inne akcesoria do swojego aparatu fotograficznego. Poznasz nowy ekosystem akcesoriów i etui do smartfonów, które w swym niesamowitym sposobie działania nie mają równych. Poznasz system toreb, plecaków i wkładów do pakowania z linii Travel Line, które zaprojektowane są tak, aby ułatwić Ci transportowanie rzeczy, które nosisz ze sobą na co dzień lub na fotograficzną wyprawę na łono natury.

Dla odwiedzających stoisko przygotowaliśmy specjalne rabaty z okazji festiwalu Sztuka Natury 2023.

Podobne wpisy