2016 – „Bezkrwawe łowy w toruńskim ZOO” warsztaty z fotografii i filmu przyrodniczego

baner_m Międzynarodowy Festiwal Fotografii i Filmu Przyrodniczego "Sztuka Natury",  Muzeum Przyrodnicze Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Ogród Zoobotaniczny w Toruniu zapraszają serdecznie na warsztaty filmu i fotografii przyrodniczej

„Bezkrwawe łowy w toruńskim ZOO”.

Warsztaty skierowane są do zainteresowanej fotografią młodzieży ze szkół gimnazjalnych i licealnych oraz osób dorosłych.

Warsztaty odbędą się w dniu: 3 czerwca na terenie Ogrodu Zoobotanicznego w Toruniu i składać się będą z części teoretycznej oraz praktycznej.

Godz: 10.00-13:00

Prosimy zabrać własny sprzęt fotograficzny!

Warsztaty poprowadzi dr hab. Adam Adamski, zawodowo związany z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu. Pełni tam funkcję Kierownika Muzeum Przyrodniczego Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska. W swojej łączy Naukę (doktorat z nauk biologicznych) i Sztukę (habilitacja z dziedziny sztuk filmowych). Jestem członkiem Związku Polskich Artystów Fotografików. Uczestniczył w wielu wystawach zbiorowych i stworzył wiele indywidualnych wystaw fotograficznych. Wymyślił i kieruje Międzynarodowym Festiwalem Fotografii i Filmu Przyrodniczego „Sztuka Natury”. Na warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu (56) 654-02-26 (liczba miejsc ograniczona).

Podobne wpisy