2023 – Gabor Nagy – Ambasador Marki Sony – Gościem Specjalnym Festiwalu

Gabor Nagy

Jestem fotografem przygodowym i plenerowym z Budapesztu. Specjalizuję się w takich regionach jak Alpy europejskie i Arktyka. 

Począwszy od interesujących historii opowiedzianych za pomocą aparatu, po uchwycenie fantastycznych momentów podczas jazdy na rowerze lub pieszych wędrówek po całym świecie, jestem gwarancją udanej przygodowej produkcji filmowej i fotograficznej. 

Zapewne ze względu na to, że na Węgrzech nie ma wysokich gór, moja miłość do alpejskiego krajobrazu musiała ukształtować się już we wczesnym dzieciństwie. Wędrówki i wspinaczki nabrały nowego znaczenia, gdy zacząłem zabierać na nie aparat fotograficzny. Teraz najlepiej czuję się jesienią i zimą, szukając drobnych, subtelnych zmian kolorów oraz wpływu pogody i pór roku na krajobraz. 

W ciągu ostatnich 7 lat podjąłem współpracę w zakresie narracji wizualnej z dużymi markami i organizacjami turystycznymi w całej Europie. Moje minimalistyczne podejście jest wynikiem muzycznych zainteresowań i przyciągnęło szeroką publiczność na Instagramie i Behance.”

gabornagy.net

www.instagram.com/gabornagy_photography

https://www.behance.net/gabornagy

Podobne wpisy